рус.|en.

23 червня на черговій сесії Полтавської обласної ради депутати планують виділити з обласного бюджету 300 тис. гривень на порятунок будівлі Полтавського обласного Краєзнавчого музею. Як повідомив голова Полтавської обласної ради Володимир Марченко, співфінансування будівельних робіт - наполовину з обласного та міського бюджету Полтави, тобто ще 300 тис. грн. очікують з міського бюджету Полтави.

Нещодавно фахівці науково-дослідних інституцій порахували найбільш оптимальні затрати на порятунок будівлі, яка буквально «тріщить по швам». За словами Марченка, фахівці відмовилися від спорудження протифільтраційної завіси та більш дорогого проекту порятунку музею - на загальну суму 1,8 млн. гривень.

«Стіна під землею не вирішить проблему ґрунтових вод, адже цій воді потрібний відтік» - відзначив Марченко під час засідання спільних комісій облради.

Тоді депутат Надія Мякушко зауважила, чому обласний бюджет повинен вирішувати проблему, яка виникла через незаконне будівництво адмінбудівлі поруч із музеєм, згідно з рішенням міської влади Полтави.

«Якщо політизувати це питання, то музей взагалі розвалиться» - відповів Марченко і підкреслив, що в цьому питанні знайдено взаєморозуміння між гілками влади, запевнивши: «Краєзнавчий музей буде в порядку».

Новини Полтавщини