рус.|en.
Переможницею останнього розіграшу державної лотереї «ХТО ТАМ» стала полтавка Зінаїда Коляда. Саме їй поталанило виграти головний приз лотереї – квартиру (грошовий еквівалент – 270 тис. грн.).

Зінаїда - пенсіонерка, але продовжує працювати у військовій комендатурі міста.

У студії «ХТО ТАМ» приголомшена переможниця не змогла стримати сліз від несподіваної радості. Жінка багато років мріяла про цю мить, щотижня купуючи лотерейні білети. Адже квартирне питання - найболючіше для пані Зінаїди. Вона мешкає у двокімнатній квартирі з донькою, зятем та двома онуками. На жаль, молода сім'я не має коштів на придбання власного житла, тому й мусять усі разом тіснитися у домівці Зінаїди Борисівни. Та відтепер, упевнена переможниця, становище зміниться на краще, повідомляє прес-служба державних лотерей «М. С. Л.».

«Дуже люблю їх усіх, все для них роблю, та все ж таки хочеться пожити якось спокійніше», - розповіла вона в студії.

Пані Зінаїда вирішила забрати свій виграш грошима та купити житло в рідній Полтаві. «Ось куплю собі квартиру десь неподалік, і мені буде добре, і дітям просторіше, - ділиться жінка своїми намірами. - А грати в «ХТО ТАМ» буду й далі, хочу ще одну квартиру, щоб уже остаточно вирішити для нашої родини квартирне питання!».

Новини Полтавщини