рус.|en.
Увага! День проведення у Полтаві наймасовішого квесту України «Скарб Мазепи»  перенесено. Так розпочав прес-конференцію автор і продюсер заходу Олег Дейнека. За його словами історично-спортивне змагання пройде не після річниці Полтавської битви, а безпосередньо в день її відзначення 27 червня. На цьому наполягла влада Полтави.
 
"В этом году квест оброс какими-то новыми еще дополнительными проектами…Книга рекордов Гиннеса зафиксирует очередной наш рекорд. Два года назад был зафиксирован в Полтаве рекорд о самой большой галушке. Теперь мы еще миру покажем, что кроме того, что кушать, мы умеем еще и бегать", - відмітиладиректор Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Буднікова.
 
А побігати і позмагатись є за що. Полтавці щомісяця поповнюють скриню зі скарбом в середньому на 2-3 тисячі гривень. З урахуванням ще й внесків від партнерів, організатори гарантують доведення суми до 40 тисяч гривень.
 
"40 тысяч гривен - это по предварительным подсчетам порядка 280 килограммов монет", - оголосив автор і продюсер квесту «СКАРБ МАЗПИ-2010»СНХ Олег Дейнека.
 
Вага монет важлива для організаторів, адже вони спільно з книгою рекордів України планують зафіксувати досягнення в номінації найважчий грошовий приз. Для того, щоб гроші були розіграні чесно і прозоро, слідкувати за цим на всіх етапах маршруту будуть у тому числі і представники золотого партнера акції, який вніс до скрині 10 тисяч гривень і надав брильянт для переможниці конкурсу краси.
 
 "Со стороны Укрзолота на каждой точке будут стоять наблюдатели, которые также будут гарантировать чистоту и прозрачность схемы. И что никто не пройдет из своих", - повідомилапредставиник мережі ювелірних магазинів Укрзолото Олександра Мартинова.
 
Не лише отримати брильянт, а й побачити Париж, зможе переможниця конкурсу «Красуня СКАРБУ МАЗЕПИ». Здійснити ще одну дівчачу мрію погодилась одна з полтавських турфірм, що подарує дівчині тижневу подорож до Парижу на двох.
 
"Замечательный квест и конкурс красоты проводится на абсолютно честных и прозрачных основаниях, мы готовы и рады предоставить замечательную поездку во Францию, в частности в Париж, где победительницы конкурса смогут посмотреть Эйфелеву башню, посетить Версаль, а также Лувр, знаменитое шоу Мулен-Руж, а также другие достопримечательности", - розповіла представник турфірми «NikoTravel» СНХ Марина Ніконова.
 
Для того, щоб чесно потрапити до фіналу і виграти ці коштовні подарунки, дівчатам доведеться пройти процедуру прямого голосування, яка буде не менш ж серйозною, ніж на президентських виборах - з бюлетнями і підписами конкретних людей з посвідченнями особи, що віддають свій голос за красуню. Вибори конкурсанток розпочнуться на автошоу 12 червня, а завершаться 24 червня, після чого будуть названі імена 16 фіналісток, які змагатимуться у фіналі конкурсу «Красуня СКАРБУ МАЗЕПИ».
 
"Будет стоять урна, на которую можно будет бросать и нужно девочкам собрать как можно больше голосов. Как говорилось, подтверждением личности может быть либо паспорт, либо права", - підкреслив організатор автошоу «АВТО DRIVE– 2010» Максим Супруненко.