рус.|en.

Близько 18-ї години вівторка в центрі Полтави біля Художнього музею (Галерея мистецтв) сталося ДТП, внаслідок якого постраждало три автомобілі, а посеред проїжджої частини перекинувся джип «Субару».

За твердженням свідків, автомобіль, яким керував явно нетверезий водій, перекинувся після того, як на великій швидкості переїхав лежачий поліцейський та врізався в автомобіль «Шевроле», в якому перебувало двоє людей.

Також джип зачепив ще одну автівку, яка стояла на обочині без людей.

Водія «Субару» та його дружину допомогли витягнути з перевернутого автомобіля троє студентів.

"Ми з Андрієм та Валєрою, бачили, як сталася аварія. Одразу зрозуміли, що там люди, яких потрібно витягти. Ми разом витягнули чоловіка і жінку та одразу вимкнули запалювання, щоб не зірвалась машина" - розповів студент історичного факультету Олександр.
За його словами, водій "Субару" перелетів на великій швидкості (близько 100 км за год) через лежачий поліцейський. Після цього у нього відбувся "удар на руль". Він спочатку зачепив одне "Шевроле", а потім на цій швидкості налетів на інше, яке аж на узбіччя залетіло. І вийшло так, що ліва передня частина "Шевроле" стала трампліном для цього "Субару". Він через нього і перевернувся. Добре, що "Шевроле", що стояло на обочині, було пустим і там ніхто не постраждав. А цей водій - живий, було добре видно, що він - п'яний" - додав Олександр.

Винуватця ДТП відвезли на огляд щодо його тверезості.

На місце аварії приїхав начальник обласного управління ДАІ Олександр Штепа, але коментувати ДТП працівники ДАІ відмовилися.

Новини Полтавщини