рус.|en.
Сьогодні в Полтаві відкрили перший поверх педіатричного відділення №2 Полтавської обласної лікарні, на реконструкцію якого витратили майже 800 тис. гривень з обласного бюджету. На відкритті побували голова Полтавської обласної ради Володимир Марченко, заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олександр Коваль.

"Маю дуже велике задоволення, дуже великий позитив від того, що ми побачили у відділенні. Воно має велике значення для нашої області. Ми хотіли ще раз засвідчити той пріоритет, який має сьогодні в Обласній Раді охорона здоров'я. Ми на черговій сесії будемо розглядати відповідні вільні лишки по бюджету і, уже сьогодні, у нас є позиція не менше 2 млн. грн. додатково виділити на галузь охорони здоров'я" - зазначив Володимир Марченко.

Олександр Коваль, заступник голови Полтавської облдержадміністрації, зазначив, що оновлене відділення - продовження лінії, яка ведеться щодо пріоритетних медичних закладів, починаючи із 2003 року.

Оновлене відділення розраховане на 60 ліжок. З них 25 - нефрологічних, 20- алергологічних, 10 - для дітей раннього віку та 5 - імунологічних.

За словами заступника головного лікаря з медичної частини Ніни Козир у новому відділенні будуть лікувати дітей із захворюваннями нирок та сечових шляхів. "Допомога надається як дітям з міста Полтави так і з області. Кількість дітей сільського населення складає до 65%. Особливості нового в тому, що створені оптимальні умови для перебування дітей, того, чого нам не вистачало раніше" - зазначила Ніна Козир. Також на подвір'ї обласної лікарні пройшов щорічний конкурс дитячого малюнку на асфальті. Малювали дітки з педіатричного відділення №2 з алергологічними захворюваннями.

Володимир Марченко та Олександр Коваль вирішили зробити переможцями всіх учасників, а тому кожен отримав у подарунок солодощі.

Посадовці пообіцяли, що найближчим часом можна очікувати також на відкриття оновленого відділеня ранньої реабілітації новонароджених.


Новини Полтавщини