рус.|en.

У фіналі «Україна має талант»-2 телеглядачі СТБ за підсумками тижневого смс-голосування віддали найбільше голосів за незрячу 27-річну полтавку Олену Ковтун. Вона вразила і жюрі незвичайним голосом при виконання складної пісні з репертуару французької співачки Лари Фабіан.

Згідно з правилами шоу, Олена Ковтун отримує мільйон гривень і титул найталановитішої людини України.

Нагадаємо, Олена збирає розетки на учбово-виробничому підприємстві "Полтаваелектро". Раніше Ковтун розповідала, що мріяла стати співачкою з дитинства. Брати участь в другому сезоні талант-шоу Олену переконала шкільна подруга. На виграний мільйон полтавка мала намір купити квартиру, концертні плаття і комп'ютер - для чоловіка. Але після перемоги співачка усвідомила свої можливості і тепер, якщо якийсь продюсер захоче нею займатися, вкладе гроші в свою творчість.

Тим часом, друге місце в головному талант-шоу України дісталося скрипалеві Олександру Божику зі Львова. 28-річний скрипаль уразив публіку тим, що зумів повторити досвід геніального маестро Никколо Паганіні - блискуче зіграти на скрипці з однією струною. Після кожної композиції асистент розрізав по одній струні, а Олександр виконував знамениті мелодії...

Новини Полтавщини