рус.|en.
Полтавській області за рахунок Міністерства освіти виділили ще 4 транспортних засоби в рамках Програми «Шкільний автобус». Про це під час телеефіру на ОД ТРК «Лтава» зазначив заступник голови Полтавської ОДА із соціальних питань Олександр Коваль, з посиланням на підсумки освітянської наради за участю міністра Дмитра Табачника.

Загалом, за рахунок програми "Шкільний автобус" на Полтавщині місцеві громади профінансували придбання 106 таких автобусів.

Олександр Коваль підкреслив, що високо оцінює дії нинішнього міністра освіти Дмитра Табачника як професійного політика, науковця, історика та ерудита.

«Потужна робота нині проводиться Міністерством освіти щодо реформування і нових підходів в освіті. І мені неприємно чути, коли лунають голоси проти Табачника від людей, які просто не можуть оцінити його роботу» - сказав Коваль.

Він навів приклад, коли йому довелося проходити біля лялькового театру Полтави, де роздавали листівки «Антитабачник».

«Я запитав в учасників акції, що вони читали із робіт Табачника, із його публіцистики? - Нічого вони не читали. Ось у чому вся справа» - зауважив Коваль і додав: «Усі кроки Табачника - виважені. Зовнішнє оцінювання залишилося, ніхто його не відмінив, як казали. Просто до нього буде інший підхід, удосконалиться методика його проведення, щоб в освіті не було корупційних схем».

Негативні коментарі лунають і про заяви Табачника щодо начебто закриття малокомплектних шкіл. «Хочу сказати, що це питання всебічно буде прораховано, бо за цими школами стоїть вчительський колектив і діти, які не повинні страждати» - зазначив Коваль, пообіцявши, що оптимізація малокомплектних шкіл проводитиметься виважено.


Новини Полтавщини