рус.|en.
Учора у лісовому масиві на території смт. Котельва знайшли 2 артилерійські снаряди калібру 76 мм та 1 артилерійський снаряд калібру 45 мм. Наразі місце виявлення вибухонебезпечних предметів охороняється Котелевським РВ ГУ МВС України в Полтавській області. Вилучення та знищення боєприпасу планується на сьогодні. Його проведе піротехнічна група АРЗ СП ГУ МНС України в Полтавській області.

Також вибухонебезпечні предмети учора виявили:

с. Вільхуватка Чутівський район, до ОДС ОКЦ ГУ МНС України в Полтавській області надійшло повідомлення про те, що на відкритій території, поблизу МТФ-1, виявлено ручну гранату Ф-1. Місце виявлення вибухонебезпечного предмету охороняється Чутівським РВ ГУ МВС України в Полтавській області. Вилучення та знищення боєприпасу планується 18.05.2010 року піротехнічною групою АРЗ СП ГУ МНС України в Полтавській області.

с. Сушки Козельщинський район, до ОДС ОКЦ ГУ МНС України в Полтавській області надійшло повідомлення про те, що в лісополосі поблизу с. Сушки, виявлено артилерійський снаряд калібром 76 мм часів ВВВ.

Загалом, як повідомляють у ГУ МНС в Полтавській області, за минулу добу на території області зареєстровано 7 надзвичайних подій, з них: 1 пожежа, 3 дорожньо-транспортні пригоди та 3 випадки виявлення боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни.

Пожежі виникали:

с. Сліпорід - Іванівка Гребінківський район, із заявою звернувся громадянин Р., 1975 р. н., тимчасово непрацюючий, про те що в його господарчому сараї виникла пожежа. Вогнем знищено: дерев'яне перекриття на площі 4 м2., шиферну покрівлю на площі 6м2. Збитки та причина пожежі встановлюються. Пожежу ліквідувало населення, пожежні підрозділи не викликались.

Новосанжарський район, по причині необережного поводження з вогнем невідомими особами, в лісовому масиві Малоперещепинського лісництва на площі 0,01 га виникла пожежа. Горіла лісова підстилка та суха трава. Пожежа ліквідована працівниками Держлісгоспу. Підрозділи МНС не залучались.
Новини Полтавщини