рус.|en.

Синоптики очікують, що найближчими днями на Полтавщині вдарять морози нище 20°, а такого зниження температури повітря цієї зими ще не спостерігали по області.


«Територія Полтавщини до кінця місяця та на початку березня буде під впливом області підвищеного тиску та холодного арктичного повітря. За всю зиму це перше вторгнення холодного повітря з півночі. Весь період переважала тепла повітряна маса Атлантики. Нарешті, спочатку на північ Європи і далі розповсюджуючись, почало надходити холодне повітря, сформоване в арктичній холодній масі. Тому ми очікуємо холодну погоду. 24-го лютого і в останні дні місяця може відмічатися невеликий сніг, а решта днів буде переважно без опадів. Вітер буде східного напрямку, помірний 5-10 м/с, а температура повітря поступово знижуватиметься», - розповіла провідний синоптик Полтавського обласного центру з гідрометеорології Олена Панченко.


22-го – 23-го лютого варто очікувати вночі на температуру у 7 – 12°, а вдень – 2-7° морозу. 25-го лютого буде подальше зниження температури повітря – вночі 16 – 21° морозу, а вдень близько -10°. Холодна морозна погода зберігатиметься і на початку березня.