рус.|en.

Через ускладнені погодні умови – мокрий сніг, утворення снігового покриву 10-15 см та пориви вітру на території області – полтавців закликають бути обережними і без потреби не виїжджати.

 Оскільки в таких умовах підвищується ризик виникнення ДТП. Якщо вже і виїхали на дороги, то слід дотримуватись деяких правил, про які наголошує патрульна поліція Полтавської області:

У найближчі дні синоптики прогнозують складні погодні умови

Із 16 по 19 січня синоптики прогнозують мокрий сніг, утворення снігового покрову 10-15 см та пориви вітру до 29 м\с на території низки областей, у тому числі й Полтавської. На дорогах можлива ожеледиця.

За таких погодних умов правоохоронці радять водіям бути особливо уважними, під час руху неухильно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху. Не забувайте про паски безпеки, дотримуйтесь безпечної швидкості та дистанції, правил паркування (аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки).

З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, в умовах недостатньої видимості користуйтеся ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями.

Варто також відмовитися від ризикованих маневрувань, які можуть привести до створення аварійних ситуацій. Якщо виникає необхідність зупинитися – знижуйте швидкість поступово. А при зупинці обов’язково включайте аварійну світлову сигналізацію.

Водіям завчасно планувати маршрути поїздок, чи при можливості, взагалі відмовитись від поїздок на час негоди.

Пішоходам рекомендуємо обов'язково виділити себе на дорозі – використовувати світлий одяг і за можливості світлоповертаючі елементи, що дозволить водіям завчасно побачити їх на дорозі та відповідно зреагувати.