рус.|en.

У Полтаві за сприяння міського голови Олександра Мамая на базі першої міської лікарні відкрили клініку «Діагностична лабораторія»

Сьогодні у Полтаві відкрили діагностичну лабораторію. Знаходиться вона на базі поліклінічного відділення № 3 для дорослого населення Полтавської міської лікарні. Лабораторію було споруджено за сприяння міського голови Олександра Мамая.

— На сьогоднішній день я особисто проінспектував усі поліклініки Полтави і знаю: що, де і у якому кабінеті потребує заміни чи ремонту. Коли я спілкувався з директорами шкіл міста та педколективом, то на даний момент 90% усіх пропозицій, які я обіцяв, виконав. Маю надію, що так само вийде покращити умови надання послуг в лікарнях.

На базі першої міської лікарні відкрили клініку «Діагностична лабораторія»

На базі першої міської лікарні відкрили клініку «Діагностична лабораторія»

На базі першої міської лікарні відкрили клініку «Діагностична лабораторія»

На базі першої міської лікарні відкрили клініку «Діагностична лабораторія»Невдовзі в лабораторії встановлять ще й витяжну шафу

За словами мера Полтави, на створення нової лабораторії вже витратили 200 тисяч гривень. Наступного року на полтавські лікарні з міського бюджету виділять ще 3-4 мільйони гривень.

На думку Олександра Мамая, у третій полтавській поліклініці для дорослих відносно непоганий косметичний ремонт. Проте за його словами, цієї зими усе-таки замінять деякі одиниці обладнання, а навесні — тут зроблять хороший ремонт.

— За два тижні ми плануємо замінити хірургічні столи в усіх полтавських лікарнях. А на наступному тижні — стоматологічні крісла, — зазначив Олександр Мамай.

Завідуючий поліклініки № 3 першої міської клінічної лікарні Володимир Решта говорить, що для лабораторії ремонт зробили хороший: з вікон не дує і навколо естетично стало краще. А невдовзі в лабораторії встановлять ще й витяжну шафу. Основним її завданням буде таке: забирати неприємний запах від аналізів. Таким чином шафа морально полегшуватиме роботу працівників діагностичної лабораторії.

На базі першої міської лікарні відкрили клініку «Діагностична лабораторія»Лікарі мріють замінити старий «Біолан» сучасним бінокулярним мікроскопом

В останній можна буде здати наступні аналізи: загальний аналіз крові та аналіз крові на цукор, аналіз сечі, калу, аналізи на мокроти. Для тих, хто лікується у поліклінічному відділенні № 3 для дорослого населення Полтавської першої міської лікарні, усі обстеження будуть безкоштовними. Про це «Полтавщині» повідомив лікар-лаборант третьої полтавської поліклініки Олег Радевич.

Проте за його словами, окрім хорошого ремонту приміщення, новій лабораторії не завадило б і замінити старе обладнання.

Каріна ТЮТЮННИК, «Полтавщина»