рус.|en.

У 30 полтавців цього літа з квартир при надійно зачинених вікнах зникли гроші та мобільні телефони. На ранок на підвіконнях вони виявляли брудні сліди від чоловічого взуття, - повідомили у відділі зв’язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області.

Як з'ясували правоохоронці, грязьовий слід на підвіконні лишив 25-річний полтавець, раніше судимий за крадіжки та наркозлочини.

«У нічний час зловмисник обирав вікна квартир на 1-му на 2-му поверсі, проникав у помешкання через відкриті вікна. Забирався до них по газових трубах та балконах. Потім непомітно для господарів забирав цінні речі і в такий же спосіб покидав квартиру», - розповів начальник Ленінського райвідділу міліції міста Полтава Станіслав Журавльов.

За словами злодія, таке заняття приносило йому непогані гроші. У квартири, де сплять люди, він залазив без будь-якого остраху. На заваді для гнучкого спритника не були навіть москітні сітки - він добре опанував механізм їх зняття.

Нині вправного домушника затримали, він знаходиться під вартою. Щодо нього порушили ряд кримінальних справ за статтею 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).

Наразі правоохоронці встановили його причетність до скоєння близько 30-ти крадіжок у Полтаві, Кременчуці та Чернігові.