рус.|en.

331 одиниця машин і механізмів за несприятливих погодних умов взимку цілодобово забезпечуватиме безперебійний рух на автодорогах області. Про це сьогодні повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області Юрій Івахін. На щотижневій нараді в облдержадміністрації говорили про підготовку доріг загального користування державного значення до осінньо-зимового періоду.

Наявна дорожня техніка в «бойовій готовності» буде вже восени. Її ремонт обіцяють завершити до 1 жовтня.

В області закуплять 58 тис. куб. м. піску та 7 тис. тонн технічної солі. Аби рятувати полтавські дороги від ожеледиці, сьогодні вже заготовили 8 тис. куб. м. піску та 1,1 тис. тонн солі. У жовтні - листопаді на небезпечних ділянках встановлять 1320 комплектів тимчасових попереджувальних дорожніх знаків та завезуть протиожеледні матеріали.

За словами Юрія Івахіна, минула зима «вдарила» насамперед по стану доріг. Найбільшими її слідами стали ямковість та колійність на дорожньому покритті.

На сьогодні вже ліквідували 221,22 тис. кв. км ямковості на дорогах, поновили 409 км горизонтальної розмітки, відремонтували 50 км бар'єрної огорожі.

Протяжність доріг загального користування Полтавської області становить 8875,5 км, з яких 890,9 км - дороги державного значення (10%) та 7984,6 км - дороги місцевого значення (90%).

Новини Полтавщини