рус.|en.
На адресу голови облдержадміністрації Олександра Удовіченка 1 жовтня надійшло звернення від керівництва ВАТ „Полтавський хлібокомбінат” щодо припинення постачання газу. А вже 4 жовтня з цього питання заступник голови облдержадміністрації Борис Галушко провів нараду за участю керівників цього підприємства, а також ВАТ „Полтавагаз”, управління з питань розвитку споживчого ринку, сфери побутових послуг та підприємництва облдержадміністрації.

ВАТ "Полтавський хлібокомбінат" понад 2 місяці не сплачує за використаний природний газ і має заборгованість в сумі понад 680 тисяч гривень.

"Ситуація, що склалася на ВАТ "Полтавський хлібокомбінат", - виключно бізнесові справи підприємства, де неправильно проводиться менеджмент", - вважає Борис Галушко.

За його словами, це не перше звернення підприємства щодо припинення постачання газу.

Півтора місяці тому на ВАТ "Полтавський хлібокомбінат" була подібна ситуація, але тоді облдержадміністрація втрутилася у справу і допомогла відновити газопостачання.

Борис Галушко під час наради звернувся до керівництва обласного центру з рекомендацією більш відповідально ставитися до роботи ВАТ "Полтавський хлібокомбінат", адже це підприємство постачає хліб переважно мешканцям Полтави.

Прес-служба облдержадміністрації